صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

فرصت شناسی

فرصت شناسی

چندی پیش دنبال یک وسیله منزل بودم از جاهای مختلف قیمت، شرایط فروش، گارانتی و ... را پرسیده بودم وسیله‌ای که وجودش لازم بود. چند وقتی یک فروشگاه تعداد معدودی از آن کالا را با شرایط فروش ویژه گذاشته بود شرایطشان را پرسیدم همه چیز به نظر خوب بود ولی خرید نکردم گفتم فکرهایم را بکنم. بعد از یک هفته دوباره به فروشگاه سر زدم که خرید را انجام دهم ولی آن کالا با آن شرایط استثنایی فروش تمام شده بود و من مجبور شدم نیازم را با شرایطی به مراتب سخت‌تر برطرف کنم.


این خاطره را از این بابت نقل کردم که برخی داوطلبان تجربه ناکامی من را پشت سر میگذارند. شرایط فوق استثنایی ثبت‌نام فعلی معمار وکالت624 را می‌پرسند به نظرشان همه شرایط هم عالیست ولی با اینکه می‌دانند که تعداد پذیرش با این شرایط محدود است و تنها همین هفته فرصت هست، این فرصت را به بهانه تکرار آن از دست می‌دهند.


بارها و بارها چه در سایت، چه در کانال و چه همکارانم در فراهدف، از مزایای دوره همسان سازی و اهمیت آن گفته‌ایم و اینکه این دوره آپشن رایگان طرح‌های آزمونی محور فراهدف است و کسانی که زودتر طرح را شروع کنند، بهره بیشتری از آن می‌برند ولی همچنان برخی این دوره ارزشمند را از دست می‌دهند و شروع برنامه‌ریزی خود را به روزهای پایانی مهلت ثبت‌نام موکول می‌کنند.


دوستان و همراهان آزمون وکالت۹۶ چنانچه واقعا قصد قبولی دارید، هیچ راهی به جز درس خواندن و تلاش وجود ندارد.

اگر قصد قبولی دارید، بسم‌الله
و اگر می‌خواهید شانستان را امتحان کنید، خیالتان تختِ تخت امکان ندارد بین این همه داوطلبی که موشکافانه درس می‌خوانند و تلاش می‌کنند، شانسی شانسی قبول شد.
موفق باشید

 


برای ثبت‌نام با شرایط استثنائی

می‌توانید به یکی از روشها اقدام کنید:

  با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.
  نام خود و عدد 650 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  نام خود و عدد 650 را به شماره تلگرام 09105372070 ارسال کنید.
  رزرو و مشاوره فراهدف
  ثبت نام خدمات فراهدف