صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

قطعا شما از رقبایتان جلوتر هستید !

قطعا شما از رقبایتان جلوتر هستید !

قطعا شما از رقبایتان جلوتر هستید !
با عرض تبریک به دوستانی که با طرح معمار وکالت گامی بزرگ به سوی قبولی وکالت 96 برداشته‌اند.


خیل عظیمی از رقبای شما معتقدند هنوز زود است، باشد یکی دو ماه دیگه شروع می‌کنم. بعد نزدیک عید می‌شود خرید و خانه تکانی و مسافرت دارند. تا یکی دو هفته بعد تعطیلات عید هم به کارهایشان سر و سامان می‌دهند و بعد از آن تازه پرس‌وجو می‌کنند کجا و با چه طرح و برنامه‌ای برای قبولی شروع کنند. تازه اگر از برنامه‌ای که انتخاب کرده‌اند، راضی باشند، حدود پنج شش ماه از شما عقب‌ترند و اگر برنامه انتخابی آنها با شرایطشان سازگار نباشد، این مدت عقب افتادن بیشتر شده و چه بسا استرس و نگرانی زیادی به بار می‌آورد.


یعنی با یک حساب سر انگشتی با شروع به موقع و با مطالعه حجم کم، نه تنها خسته نمی‌شوید، بلکه فرصت کافی برای رفع اشکال داشته، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنید و حداقل دو برابر از کسانی که دیرتر شروع می‌کنند، جلوتر هستید. به شما تبریک می‌گوییم.


فراهدف برای ضمانت خدمات خود، پرداخت نصف شهریه طرح معمار وکالت را به بعد از قبولی شما موکول کرد. به دوستانی که از این موقعیت استفاده کرده یا آن را رزرو نمودند هم تبریک می‌گوییم در حقیقت شما جای خود را در لیست قبولی‌ها رزرو کرده‌اید. پس برای قطعی‌کردن قبولی خود در اجرای برنامه‌های مطالعاتی فراهدف که مطابق شرایط شماست، تلاش کنید.


فراهدف در کنار شما، برای وکیل شدنتان تلاش می‌کند.


موفق باشید
1395/10/1


برای ثبت نام همین الان به یکی از روشهای زیر اقدام کنید:

1-      با شماره 02188801883 شماره تماس بگیرید. 

2-       " معمار7 " را به 02188801883 پیامک کنید.

3-       " معمار7 " را به 09105372070 تلگرام کنید.

4-         برای رزرو طرح معمار وکالت کلیک کنیـد   

 

عضویت در سامانه پیامک فراهدف

رزرو و مشاوره فراهدف

عضویت در کانال فراهدف