صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت | وکالت96

طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت | وکالت96

برنامه ای ویژه، بلند مدت و کامل برای افراد هدفمند

طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت

ویژه آزمون وکالت۹۶


طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت ، بهترین جایگزین برای آزمون آزمایشی می‌باشد، که برای اولین با توسط موسسه فراهدف ارائه می‌شود. طرح‌های آموزشی-آزمونی معمار با پوشش عوامل قبولی در آزمون وکالت می‌تواند نتیجه بهتری را برای شما رقم بزند.


در طرح آموزشی معمار وکالت، از زمان ثبت‌نام تا شب آزمون خدمات به شرح ذیل خدمت شما ارائه می‌شود:


اصول علمی مطالعه و مرور
پس از ثبت‌نام ابتدا اصول علمی مطالعه و نحوه مرور ارائه می‌شود، چرا که یکی از مشکلات اساسی داوطلبین ندانستن اصول علمی مطالعه و نداشتن مرور منطقی است، در نتیجه مطالعه و مرور با روش اشتباه، منجر به از دست رفتن زمان و نگرفتن نتیجه می‌شود.


برنامه‌ریزی راهبری
از آنجا که داوطلبین مختلف دارای شرایط خانوادگی، اشتغال و سطح علمی متفاوت هستند لذا باید برنامه‌ریزی با شرایط داوطلب سازگاری داشته باشد. بر همین اساس پس از گرفتن اطلاعات شما، برنامه‌ریزی بصورت راهبردی (بر اساس شرایط شما) انجام می‌شود. در ضمن برنامه به صورت پویا و هفته به هفته با توجه به اجرای هر داوطلب ارائه خواهد شد. در این برنامه منابع نیز بصورت فردی به شما معرفی می گردد. پس خیالتان از بابت منابع ازمون وکالت96 کاملا آسوده باشد چرا که منابع برای شما شخصی‌سازی می‌شود.

در این مرحله پایه سازی برای هر درس انجام می‌شود و با تاکید بیشتر بر دروس ضعیف، شرایط آن درس با اجرای شما به سطح بالاتر و بهتری ارتقا پیدا میکند همینجاست که می‌توانید از ضعیف بودن در درسی خاص، خداحافظی کنید.


ارائه نکات تست‌زنی و مدیریت در آزمون
با عنایت به این مهم که قبل از شروع هر کاری باید ابزار و روش انجام آن کار را بدانید، قبل از شروع آزمون‌ها نکات تست‌زنی و مدیریت آزمون به شما داده شده و پشتیبان آنها را برایتان تشریح می‌کند.


برنامه آزمون به همراه برنامه‌ریزی مطالعاتی آزمون
قبل از شروع آزمون‌ها، برنامه آزمون در اختیار شما قرار میگیرد که در این برنامه منابع مطالعاتی، مباحث، مواد و حتی قوانین خاص جهت مطالعه مشخص شده‌اند، و شما با خیال آسوده فقط مطالعه کنید. اما مسئله‌ای که اکثر داوطلبان از آن غافل هستند نداشتن برنامه‌ریزی مطالعاتی برای آزمون است که باعث می‌شود در آزمون‌های آزمایشی نتوانند به هدف خود برسند، بر همین اساس فراهدف برنامه‌ریزی مطالعاتی برای آزمون را نیز انجام می‌دهد
.

 

20 مرحله آزمون آزمایشی
آزمون‌ها که فاصله زمانی آنها با توجه به حجم آزمون‌ها مشخص شده است و این حجم مطالب آزمون را یک داوطلب متوسط به راحتی می‌تواند مطالعه نماید
.

 

4 مرور زمانبندی شده
مرور‌کردن تاثیر بسزایی در یادگیری دارد اما مروری که در یک زمان خاص انجام شود، می‌تواند باعث نشست اطلاعات در ذهن شما شود، در غیر اینصورت زمان زیادی از وقت شما هدر خواهد شد و یادگیری به خوبی انجام نمی‌شود. لذا در طرح آموزشی-آزمونی معمار، داوطلب 4 بار مطالب را در زمانی که بایستی مرور صورت پذیرد، مرور می کند.

 

هدف از آزمون دادن
شرکت در آزمون باعث می‌شود که از وضعیت خود مطلع شوید و ایرادات خود را برطرف کنید، پس مهمترین قسمت آزمون این است که بتوانید ایرادات خود را شناسایی و آنها را برطرف نمایید، اما از آنجا که با کارنامه‌های معمولی نمی‌توانید ایرادات خود را شناسایی کنید، فراهدف کارنامه هوشمندی را پس از آزمون، ارائه می کند، که ایرادات خود را بلافاصله و بدون صرف هیچ زمانی می‌توانید ملاحظه نمایید.

 

پشتیبانی جهت کنترل اجرا و رفع ایرادات
پس از آزمون همانطور که شما به عنوان داوطلب فراهدف در کارنامه هوشمند خود ایرادات را ملاحظه می کنید، پشتیبان شما نیز به کارنامه‌های شما دسترسی داشته و با توجه به ایرادات بهترین راه حل را به شما ارائه می‌کنند تا رفته‌رفته ایرادات خود را برطرف کنید.

 

جمع‌بندی نهایی
آخرین قسمت کار، جمع‌بندی نهایی است، به همین دلیل است که می‌گویند: " کار را آن کرد، که تمام کرد. " چون کار ناتمام و ابتر نتیجه‌ای را در بر نخواهد داشت، در دوره جمع‌بندی، برنامه‌ریزی مطالعاتی و تستی ویژه با توجه به اجرای در طول دوره و شرایط شما انجام خواهد شد. که با جمع‌بندی خوب به سراغ آزمون وکالت 96 بروید.


با استفاده از طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت، محکمتر برای آزمون وکالت ۹۶ گام بردارید.

طرح معمار وکالت کد 730 با 7 بار مرور استثنائی ویژه وکالت 97= در حال ثبت‌نام

8مرحله آزمون ویژه وکالت 96 = در حال برگزاری

طرح معمار وکالت کد 420 با 4 بار مرور ویژه وکالت 96 = در حال برگزاری

طرح معمار وکالت کد 624 = در حال برگزاری

طرح معمار وکالت کد 625 = در حال برگزاری

طرح معمار وکالت کد 729 = در حال برگزاری


  در طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت فرا هدف، تمامی فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت بصورت کامل پوشش داده می‌شود. 

برای ثبت‌نام با یکی از روشها زیر اقدام کنید:

 

1- با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.
2-

نام خود و 42 را به شماره 09388801883 پیامک کنید.

3-

نام خود و 42 را به شماره 09105372070 ارسال کنید.

4-

برای ثبت نام کلیک کنید.

5-

رزرو و مشاوره فراهدف


مزیت‌های طرح آموزشی- آزمونی معمار وکالت

1- برنامه‌ریزی راهبردی با شرایط فردی هر داوطلب
2- مطالعه اصولی و علمی که منجر به یادگیری سریع می‌شود.
3- مرور در زمان خاص، سبب تسلط شما به مباحث می‌شود.
4- دروس ضعیفتان در دوره همسان‌سازی تقویت می‌شود.
5- نکات تست‌زنی و نحوه استفاده آنها در آزمون را می‌آموزید.
6- مدیریت آزمون و زمان را فرا می‌گیرید.
7- ایردات خود را بصورت هوشمند و بلافاصله پس از اتمام آزمون ملاحظه می‌کنید پس نیازی نیست کسی ایراداتتان را اعلام کند.
8- پشتیبانی فردی که پشتیبان بصورت خصوصی فقط کارنامه‌ شما را بررسی کرده و با توجه به ایرادات راهکارهای شخصی با شرایط شما ارائه می‌کند.

 

سوالات متداول:
1- از چه زمانی برای آزمون وکالت96 می‌توان با این برنامه شروع کرد.
از همین امروز. چرا که پس از ثبت نام برنامه‌ریزی راهبردی انجام می‌شود پس هر چه زودتر ثبت نام خود را انجام دهید بیشتر و بهتر از مرحله همسان سازی که خدمتی رایگان است استفاده می‌کنید.


2- چرا طول دوره زیاد است؟
از آنجا که اغلب داوطلبین  به خاطر راهنمایی های اشتباه، متاسفانه پشت کنکور وکالت می‌مانند، طرح معمار وکالت با اصلاح مسیر و روند اجرا در این پروسه زمانی به صورت پایه‌ای داوطلب را برای آزمون وکالت آماده می‌کند.


3- ما که تهران سکونت نداریم چطور می‌توانیم از این برنامه استفاده کنیم؟
در راستای توسعه عدالت آموزشی، خدمات این طرح در سراسر کشور بصورت یکسان ارائه می‌شود و تفاوتی نمی‌کند تهران، شهرستان و یا خارج از کشور سکونت داشته باشید.


4- این تعداد مرور در این بازه زمانی منطقی به نظر نمی‌رسد.
بدون این برنامه این تعداد مرور کار بسیار مشکلی است. اما در طرح آموزشی آزمونی مرورها بر اساس یادگیری مغز پیاده سازی شده است و این تعداد مرور قابل دسترسی است. متذکر می‌شویم اگر داوطلب به نکاتی که در برنامه‌ریزی مطرح می‌شود عمل کند می‌تواند 2 بار دیگر به این مرورها اضافه کند.

 

ضمانت فراهدف:
طرح آموزشی- آزمونی معمار وکالت به نحوی پیاده سازی شده است که کلیه فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت را کاملاً  پوشش می‌دهد و در صورت اجرای برنامه قبولی شما 100% می‌شود.

 


enlightened فاکتور های قبولی در آزمون وکالت 

enlightened تفاوت و برتری طرح های آزمونی به آزمون 

سوال بپرسید

راضیه پرسیده :

سلام.هزینه هاتون درجه صورتی است؟من که درشهرقم هستم ارایه خدماتتون چگونست؟تضمینی درقبولی دارید؟ممنون میشم سریع جوابموبدید.

Farahadaf

سلام وقت بخیر هزینه طرح معمار وکالت بستکی به زمان ثبت نام شما دارد. خدمات این طرح به صورت سراسری است و تفاوتی نمی کنید شما تهران باشید یا قم. قبولی با این طرح صددرصدی است به شرط اجرای برنامه

شهریار پرسیده :

با سلام: لطفا هزینه کامل طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت چقدره؟ و اگه بصورت اقساط پرداخت بشه چگونه است و اینکه منابع کتابی یا غیره را شما تهیه می کنید یا راهنمایی میکنید خومون تهیه کنیم؟ با تشکر

Farahadaf

هزینه این طرح در صورت نقدی و اقساط فرقی نمی کند، فقط دوستانی که بصورت نقدی پرداخت کنن از تخفیف استفاده خواهند کرد. منابع هم به شرایط شما بستگی دارد. برای توضح با شرایط خودتان می توانید با موسسه تلفنی تماس داشته باشید 02188801883

فرزانه احمدی پرسیده :

سلام بدون اغراق برنامه ریزیش عالی بود

Farahadaf

ان شااله با اجرای خوبتون ، قبولی رو در آزمون وکالت 96 با کسب رتبه عالی رقم بزنید.