صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

پیمایشی هوشمندانه تا موفقیت در وکالت۹۷

پیمایشی هوشمندانه تا موفقیت در وکالت۹۷

«دارن هاردی» در کتاب ارزشمند اثر مرکب، اصلی مهم را در رسیدن به یک خواسته مطرح می‌کند. این اصل مهم برداشتن قدم‌های کوچک و پیوسته برای رسیدن به هدف است که بر اقدامات ضربتی ولی کوتاه‌مدت غلبه می‌کند. او کاهش وزن را مثال می‌زند و بیان می‌کند اگر شخص قصد داشته باشد طی مدت کوتاهی وزن زیادی کم کند، مثلاً در یک ماه، ده کیلو وزن کم کند، مجبور است رژیم غذایی سنگینی را تحمل کند و فعالیت بدنی زیادی داشته باشد.


در این روش، تعداد زیادی از افراد قبل از رسیدن به وزن دلخواه با در نظر گرفتن سختی زیاد این راه، از رژیم گرفتن منصرف می‌شوند، و عده‌ای هم که با تحمل رنج طاقت فرسا به مطلوب خود می‌رسند، احتمال کمی وجود دارد که در وزن جدیدشان باقی بمانند. چرا که کاهش مواد معدنی و ویتامین‌ها این امکان را از آنها می‌گیرد. حال اگر همین افراد کم‌کم عادات غذایی و تحرک خود را تغییر دهند و از تغییرات کوچک شروع کنند، طی یک مدت طولانی‌تر، می‌توانند به وزن دلخواهشان برسند. در این روش افراد رغبت بیشتری به رژیم جدید دارند چرا که راحت است و ممنوعیت غذایی کمتری دارد همچنین این رژیم به قوه بدن لطمه‌ای نمی‌زند. نویسنده ضرب المثل آهسته و پیوسته را به خوبی تشریح می‌کند.


البته سنگ بزرگی که سر راه هر کاری‌ست، امروز و فردا کردن‌هاست.
عده‌ی زیادی قرار است از شنبه رژیم بگیرند یا بعد از فلان تعطیلات و فلان جشن و... کار مهم خود را شروع کنند. ولی این «بعداً» خیلی دیر رخ می‌دهد به طوریکه زمان لازم برای انجام مطلوب کار از دست می‌رود.


 قبولی وکالت هدف والای تعداد زیادی از فارغ‌التحصیلان رشته حقوق است وکاری‌ست که از عهده هر کسی برنمی‌آید و تنها کسانی قبول می‌شوند که تلاش زیادی برای قبولی بکنند. امکان ندارد کسی که خوب نخوانده، قبول شود. (ممکن است شما الان نمونه‌هایی را در ذهنتان داشته باشید که زیاد نخونده و قبول شده، اما اشتباه نکنید این تصور و برداشت و اطلاعات ناقص شماست که او مطالعه نکرده ممکن است.  در حالی که او با یک برنامه منسجم مطالعه پیش رفته است.) حال عده‌ای شروع مطالعه برای آزمون وکالت را چند ماه قبل از آزمون موکول می‌کنند با این بهانه که شروع زودتر باعث می‌شود مطالب را فراموش کنیم! این عده برای مطالعه منابع مجبورند ساعات زیادی در روز را به آن اختصاص دهند و از خیلی از تفریحاتشان صرف‌نظر کنند. اگر بتوانند برنامه فشرده را تا آزمون وکالت ادامه دهند، باز هم احتمال قبولی بالا نیست. چرا که به ذهن فشار می‌آید و کارایی آن پایین می‌آید.


ولی اگر این افراد طبق مثال آقای «هاردی» برای کاهش وزن، مدت طولانی‌تری را به آن اختصاص دهند و با برنامه‌ای کم حجم پیش بروند، علاوه بر برخورداری از برنامه‌های تفریحی خود، می‌توانند برنامه مطالعاتی بهتری داشته باشند. در این روش چون مطالب کم‌کم خوانده می‌شود، به ذهن فشار نمی‌آید و فرایند به خاطرسپاری بهتر صورت می‌گیرد. برای شروع هرگز به «بعداً» اعتماد نکنید. مطمئن باشید در یک برنامه طولانی مدت و کم حجم، با مهمانی و مسافرت و... شما منافاتی ندارد. در واقع درس و زندگی در کنار هم ادامه می‌یابند.


توجه داشته باشید، عده‌ای از افراد هم با برنامه‌ای کم حجم مبادرت به مطالعه می‌کنند ولی متاسفانه چون قواعد به ‌خاطرسپاری مغز را نمی‌دانند، سرخورده می‌شوند. چرا که بعد از گذشت یکی دو ماه از مطالعه یک منبع، مطالب آن را فراموش می‌کنند.


فراهدف اولین موسسه‌ای است که از هم اکنون با ارائه برنامه بلند مدت " معمار وکالت" کار خود را برای کمک به داوطلبان وکالت۹۷ آغاز کرده است. شما داوطلب عزیز می‌توانید با همراهی فراهدف، طی یک برنامه کم حجم ولی مستمر با توجه به قوانین مغز درباره مرورها جهت به خاطرسپاری مطالب، خود را برای یک موفقیت طلایی در ازمون وکالت۹۷ آماده کنید.


اگر به هر دلیلی برای قبولی در آزمون وکالت۹۶ شانسی ندارید و یا آزمون۹۷ اولین تجربه شماست، می‌توانید از هم اکنون قبولی خود را در وکالت۹۷ تضمین کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط ثبت نام به یکی از روشهای زیر اقدام کنید.

1-

با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.

با شماره تلفن 09388801883 تماس بگیرید.

2-

نام خود و 700 را به شماره 02188801883 پیامک کنید.

3-

نام خود و 700 را به شماره 09105372070 ارسال کنید.

4-

برای ثبت نام کلیک کنید.

5-

رزرو و مشاوره فراهدف

موفق باشید
فراهدف

سوال بپرسید